KLUB DESKOVÝCH HER

Přihláška do klubu deskových her je ke stažení zde: KDH-2019.pdf (382733)
Kdy a kde si můžete s námi zahrát?
Každé pondělí v 16:00 až 18:00 v učebně keramiky naší ZŠ
Jaké hry v klubu hrajeme?

Listopad:
V listopadu jsme si udělali  turnaj v "mlýnu". Boj to byl lítý, ale bavili jsme se všichni. V jedné hře se povedlo vyhrát již druhým tahem - po základním položení kamenů se hráči podařilo umístit kameny ideálně tak, že byl schopen vytvářet mlýn na jedné pozici, a následně v dalším tahu na druhé pozici. A toto opakovat, aniž by byl jeho protihráč schopen mu v tom zabránit.

Prosinec:
Před Vánocemi jsme se zaměřili na hru Bang! Vyřazení Bandité, Odpadlíci nebo Pomocníci pak čas do konce hry využili třeba k hrám pro jednotlivce, aby se nikdo nenudil.

Leden:
V prvních deskovkách po novém roce si děti vybraly hru Bang!, šachy a Švábí salát. Ale začaly včas, aby vyzkoušely i Psí život.

Hrajete rádi hry? U nás si můžete zahrát nejenom tradiční hry, ale také spoustu her z posledních let. A nejenom to, třeba se vám v klubu podaří najít nové kamarádky a kamarády.

Tak neváhejte a přijďte si zahrát s námi!